„Skóra. Największy ludzki organ i najbardziej niedoceniany.
To łącznik naszych zmysłów ze światem zewnętrznym,
bariera, na której kończy się nasza indywidualność, nasze ja…”
Simon Beckett

Dermatologia w Royalderm

Royalderm to nowoczesne centrum diagnostyki i leczenia wszystkich schorzeń dermatologicznych. Zajmujemy się kompleksową opieką pacjentów z chorobami skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci.

Kładziemy szczególny nacisk na wczesne wykrywanie nowotworów skóry takich jak czerniaki i raki skóry, gdyż są to najgroźniejsze choroby dermatologiczne, a odpowiednia diagnostyka i leczenie dają szanse całkowitego wyleczenia.

W Royalderm oferujemy pacjentom najnowsze metody diagnostyki i leczenia chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, trądzik i wiele innych, a w ich wyborze kierujemy się zdobytym doświadczeniem klinicznym oraz aktualną, opartą na faktach wiedzą medyczną.

„Piękno jest doskonałością z defektami”
Gilbert Adair

Medycyna estetyczna w Royalderm

Royalderm to miejsce, gdzie nie tylko wyleczysz swoją skórę, ale sprawisz, że zacznie ona wyglądać młodo i pięknie. W naszej ofercie polecamy szeroką gamę zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi estetyczne wykonywane są przez lekarzy dermatologów mających odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. Naszą dewizą w medycynie estetycznej jest naturalność i bezpieczeństwo pacjenta. Jako zespół specjalistów dermatologii estetycznej wykorzystujemy dostępne w medycynie zabiegi przeciwstarzeniowe, ale z zachowaniem naturalnych rysów twarzy. Prawdziwa dermatologia estetyczna to naprawa tego co utracone z upływem lat, a nie efekt przerysowanej, nienaturalnej twarzy.

Jeżeli boisz się nienaturalnego efektu po zabiegu medycyny estetycznej- przyjdź do Royalderm, a przekonasz się jak pięknie i naturalnie możesz wyglądać.