dr n.med. Agnieszka Nawrocka

specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej związana jestem z Kliniką Dermatologiczną CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa, a w 2019 roku stopień doktora nauk medycznych na podstawie przedstawionej rozprawy „Ocena zależności stężeń interleukin 17,22 i 23 a wybranymi parametrami klinicznymi i immunologicznymi w surowicy chorych na łuszczycę plackowatą”.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci. Do kręgu moich szczególnych zainteresowań należą przewlekłe zapalne choroby skóry takie jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i trądzik, a także diagnostyka znamion „pieprzyków”, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry. W Royalderm prowadzę także badania kliniczne z użyciem nowoczesnych terapii, w tym leków biologicznych.
Od ponad 8 lat wykonuję szeroki wachlarz zabiegów estetycznych. Zajmuję się m.in.: poprawą kształtu policzków, owalu twarzy, czerwieni wargowej, rewitalizacją skóry kwasem hialuronowym, mezoterapią, toksyną botulinową.
Ponadto wykonuję zabiegi z zakresu laseroterapii oraz dermatochirurgii (krioterapia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie).

Jestem autorem i współautorem licznych prac i doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w kongresach naukowych i kursach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Posiadam liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące moje umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i dermatochirurgii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV-European Academy of Dermatology and Venereology).

W Royalderm przeprowadzam również konsultacje w języku angielskim.