prof. nadzw. dr hab.n.med.
Witold Owczarek

specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalistą drugiego stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, profesorem nadzwyczajnym i kierownikiem Kliniki Dermatologii CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W 2004 roku uzyskałem stopień doktora nauk medycznych na podstawie przedstawionej rozprawy „Przydatność kliniczna atopowych testów płatkowych z alergenami powietrznopochodnymi u chorych na atopowe zapalenie skóry”. Stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych uzyskałem w 2011 roku na podstawie rozprawy habilitacyjnej pt.: „Eotaksyny w atopowym zapaleniu skóry”. Od wielu lat w swojej prywatnej praktyce zajmuję się dermatologią estetyczną. Jestem przewodniczącym Zespołu Koordynacyjnego ds. Leczenia Biologicznego Ciężkiej Postaci Łuszczycy Plackowatej oraz członkiem Zespołu Koordynacyjnego ds. Leczenia Biologicznego w Chorobach Reumatycznych.

Ponadto pełnię funkcję przewodniczącego Zespołu Koordynacyjnego ds. Leczenia Chorych na Zaawansowanego Raka Podstawnokomórkowego Skóry oraz przewodniczącego Sekcji Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jestem konsultantem krajowym w zakresie dermatologii i wenerologii Wojskowej Służby Zdrowia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Amerykańskiej Akademii Dermatologii (AAD), Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz należę do Sekcji Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Jestem autorem i współautorem licznych prac i doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych. Biorę czynny udział w licznych konferencjach i szkoleniach.

lek. Agnieszka Nawrocka

specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej związana jestem z Kliniką Dermatologiczną CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Oprócz pracy klinicznej, prowadzę badania naukowe z zakresu immunologii łuszczycy w ramach studiów doktoranckich.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci. Do kręgu moich szczególnych zainteresowań należą przewlekłe zapalne choroby skóry takie jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i trądzik, a także diagnostyka znamion „pieprzyków”, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry. W Royalderm prowadzę także badania kliniczne z użyciem nowoczesnych terapii, w tym leków biologicznych.
Od ponad 8 lat wykonuję szeroki wachlarz zabiegów estetycznych. Zajmuję się m.in.: poprawą kształtu policzków, owalu twarzy, czerwieni wargowej, rewitalizacją skóry kwasem hialuronowym, mezoterapią, toksyną botulinową.
Ponadto wykonuję zabiegi z zakresu laseroterapii oraz dermatochirurgii (krioterapia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie).

Jestem autorem i współautorem licznych prac i doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w kongresach naukowych i kursach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Posiadam liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące moje umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i dermatochirurgii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV-European Academy of Dermatology and Venereology).

W Royalderm przeprowadzam również konsultacje w języku angielskim.

lek. Anna Kozera

specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii ukończyłam w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie obecnie pracuję na stanowisku starszego asystenta. Ponadto prowadzę badania naukowe z zakresu nowoczesnych terapii chorób skóry w ramach studiów doktoranckich.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skóry w tym: łuszczycy, trądziku, chorób infekcyjnych oraz ran. Wykonuję zabiegi dermatochirurgiczne: krioterapii, elektrokoagulacji i laserowego usuwania zmian skórnych. Swoje doświadczenie kliniczne wspieram wiedzą zdobytą w trakcie licznych konferencji naukowych oraz z aktualnej literatury.

Ponadto od blisko dekady wykonuję zabiegi dermatologii estetycznej z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, mezoterapii. Posiadam liczne certyfikaty dokumentujące zdobyte umiejętności w tym zakresie.
Od wielu lat prowadzę pacjentów z różnymi chorobami dermatologicznymi w ramach badań klinicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W Royalderm przeprowadzam również konsultacje w języku angielskim.

dr n. med. Krzysztof Tosiak

specjalista dermatolog-wenerolog

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pierwszy i drugi stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii uzyskałem w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi, a w roku 2004r. obroniłem pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób dermatologicznych dzieci i dorosłych. Specjalizuję się w dermoskopii wykorzystywanej do oceny znamion barwnikowych „pieprzyków”, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry (raków, czerniaków). Wykonuję zabiegi laserowe, elektrokoagulacji, kriochirurgii oraz oceniam znamiona przy użyciu videodermoskopu. Doświadczenie i umiejętności w tym zakresie zdobywałem na licznych szkoleniach, kursach i warsztatach specjalistycznych. Współpracuję z Kliniką Dermatologiczną Hospital Universitario de Gran Canaria Doctor Negrin w Las Palmas, która specjalizuje się w leczeniu łuszczycy. W Royalderm prowadzę również badania kliniczne nad nowymi lekami mającymi zastosowanie w dermatologii.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Przeprowadzam również konsultacje w języku hiszpańskim.

lek. Agnieszka Nowakowska

w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Biorę udział w badaniach klinicznych z zakresu łuszczycy, łuszczycowego zapalenia skóry oraz atopowego zapalenia skóry. Aktywnie uczestniczę w pracy Zespołu Koordynacyjnego Do Spraw Leczenia Biologicznego Ciężkiej Postaci Łuszczycy Plackowatej.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Konsultuję zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przeprowadzam dermoskopową ocenę znamion oraz wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii (kriochirurgia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie). Posiadam dyplomy i certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu leczenia dermatologicznego oraz dermatoskopii. Swoją wiedzę z zakresu dermatologii stale poszerzam biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

W Royalderm przeprowadzam również konsultacje w języku angielskim.

lek. Mikołaj Orłowski

specjalista chirurgii ogólnej, dermatochirurg

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł specjalisty chirurga ogólnego uzyskałem w 2007r., po odbyciu szkolenia specjalizacyjnego w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala im. Michała Okońskiego przy ul. Brzeskiej 12 w Warszawie. Od 2007r. pracuję w Klinice Chirurgii Ogólnej, Metabolicznej, Onkologicznej i Torakochirurgii CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat zajmuję się chirurgicznym leczeniem chorób skóry. Wykonuję szeroki wachlarz zabiegów dermatochirurgicznych: biopsje skóry, chirurgiczne leczenie nowotworów skóry, podejrzanych znamion skórnych („pieprzyków”), brodawek, brodawek wirusowych, włókniaków, kaszaków, tłuszczaków, kępek żółtych, wrastających paznokci, zatok włosowatych, nagniotków, kłykcin kończystych i wielu innych. Posiadam duże doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w kongresach naukowych i kursach z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i bariatrycznej.

lek. Aleksandra Bolewska

w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbywam w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Society. Jestem również aktywnym członkiem Sekcji Dermatologii Onkologicznej. Swoją wiedzę stale poszerzam biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Biorę udział w badaniach klinicznych. Jestem autorką i współautorką artykułów medycznych z zakresu dermatologii.