lek. Anna Kozera

specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii ukończyłam w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie obecnie pracuję na stanowisku starszego asystenta. Ponadto prowadzę badania naukowe z zakresu nowoczesnych terapii chorób skóry w ramach studiów doktoranckich.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skóry w tym: łuszczycy, trądziku, chorób infekcyjnych oraz ran. Wykonuję zabiegi dermatochirurgiczne: krioterapii, elektrokoagulacji i laserowego usuwania zmian skórnych. Swoje doświadczenie kliniczne wspieram wiedzą zdobytą w trakcie licznych konferencji naukowych oraz z aktualnej literatury.

Ponadto od blisko dekady wykonuję zabiegi dermatologii estetycznej z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, mezoterapii. Posiadam liczne certyfikaty dokumentujące zdobyte umiejętności w tym zakresie.
Od wielu lat prowadzę pacjentów z różnymi chorobami dermatologicznymi w ramach badań klinicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W Royalderm przeprowadzam również konsultacje w języku angielskim.