lek. Paulina Tatara

medycyna estetyczna, dermatologia i wenerologia

Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przed podjęciem studiów medycznych ukończyłam Uniwersytet Jagielloński oraz uzyskałam dyplom Ratownika Medycznego. Te szerokie, a zarazem bezpośrednio związane z medycyną zainteresowania, pozwoliły mi po zakończeniu studiów medycznych na uzyskanie tytułu Lidera Lekarskiego Egzaminu Końcowego.

Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Nieustannie poszerzam wiedzę, dokształcam się i biorę udział w szkoleniach, by sprostać oczekiwaniom pacjentów.

Od zawsze chciałam, by mój zawód polegał na niesieniu pomocy innym. Będąc dermatologiem mogę wspierać pacjentów w dążeniu do samooakceptacji i w budowaniu pewności siebie. W kręgu moich szczególnych zainteresowań z dermatologii jest diagnostyka i leczenie nowotworów skóry. W medycynie przeciwstarzeniowej kładę szczególny nacisk na naturalny efekt pozabiegowy. Specjalizuję się z zabiegach przeciwstarzeniowych z wykorzystaniem biostymulatorów tkankowych oraz toksyny botulinowej.

Oprócz leczenia, lubię także edukować. Wychodzę z założenia, że dobre zdrowie zaczyna się od wiedzy.